“Був один із кращих льотчиків..біль невимовний…Вся країна в сльозах за тобою сину…Пом”яніть Антона-відважного Героя ,який сьогодні загинув,рятувавши нас від ворогів

Був одним із кращих льотчиків України: на війні загинув франківський військовий

Опубліковано:  Автор: Наталя Мостова

В обороні української держави загинув іванофранківець Антон Листопад. У 2019 році він був визнаний кращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ, був учасником бойових дій на сході України.

Трагічну звістку повідомили на сторінці Фізико-технічного ліцею, випускником якого був Антон.

У навчальному закладі він запам’ятався як здібний, дуже наполегливий і впертий юнак.

Після здобуття відповідної освіти Антон став військовим пілотом найвищого класу. Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме Антон.

З перших хвилин широкомасштабного вторгнення росіян капітан Антон Листопад – на захисті Свободи і незалежності України. За проявлену мужність, відвагу та професіоналізм за кілька днів до загибелі був відзначений Президентом високою державною нагородою – орденом За мужність 3-го ступеня.

Траурні урочистості-прощання з Антоном Листопадом відбудуться у понеділок, 15 серпня, у Будинку смутку на вулиці Ребета. Початок о 12.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *