Після виборів у США! Термінова заява Білого дому – що буде з Україною? Все викрилось – переможемо!

Білий дім пообіцяв Україні підтримку Сполучених Штатів, незалежно від результатів проміжних виборів до Конгресу, які відбулися 8 листопада. У цьому запевнила помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід.

“Сполучені Штати підтримуватимуть український народ непохитно. У Конгресі можуть лунати голоси, які викладають інші погляди, але Конгрес завжди представляє багато різних думок. Переважна більшість членів Конгресу, республіканців і демократів, ясно висловилася про наші пріоритети. Підтримка України за будь-якого сценарію буде незмінною”, — заявила Донфрід.

Потрібно зробити це, щоб не німіли кінцівки та не шуміло у вухах!
Avocardine

1 капсула перед їдою і ваші коліна більше не болять
Sustalead

Вилікувала чоловіку простатит за 3 дні
Adenolid

Жіноче нетримання боїться цього засобу як вогню
Gantes
За її словами, президент Джо Байден прихильний до продовження двопартійної роботи, як він це й робив до цього часу.

Крім того, прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр під час брифінгу нагадала, що члени Конгресу — республіканці та демократи — чітко заявили про постійну підтримку США України.

“Ми впевнені, що підтримка Сполученими Штатами України буде незламною та непохитною. Це те, у що ми віримо, і саме так ми це бачимо в майбутньому”, — резюмувала вона.

Як відомо, Республіканська партія на шляху до встановлення контролю над Палатою представників Конгресу за результатами проміжних виборів у США, пише Reuters.

Остаточний результат виборів до Конгресу навряд чи буде відомий найближчим часом. Понад 46 мільйонів американців проголосували напередодні дня виборів поштою або особисто,, і виборчі чиновники штатів попереджають, що підрахунок цих бюлетенів займе час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *