Прославте дівчину!Молодчинка!28-річна українка знайшла лікu від раку! Вuявляється все просто, потрібно лuше…

В Україні з’явилося нове наукове обдарування: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварець стала знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе.

Причина? Відкриття Броварець, яке дає надію на повне одужання від раку.

Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло.

За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А ось пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх «горбатими».

Це сенсація: 28-річна українка знайшла ліки від раку! Тепер їй можуть дати Нобелівську премію.

Як їм вдається обдурити ДНК, вбудуватися в спіраль, викликати зміни і хвороби в організмі, до сих пір було білою плямою в науці. Ольга вирахувала закономірність, за якою це відбувається.

Ці мутації – і є причина розвитку раку та інших важких хвороб, що має генетичну природу. Тому відкриття 28-річної українки стали справжньою сенсацією: адже з їх допомогою можна перемогти не тільки рак, але і інші хвороби, пов’язані з мутаціями.

Прогриміла новина про відкриття Броварець і в Україні, але своєї слави дівчина соромиться:

В Україні з’явилося нове наукове обдарування: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварець став знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ. Причина?

Відкриття Броварець, яке дає надію на повне одужання від раку. Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло. За формою ДНК нагадує скручену спіраль.

Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А ось пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх «горбатими». Як їм вдається обдурити ДНК, вбудуватися в спіраль, викликати зміни і хвороби в організмі, до сих пір було білою плямою в науці.

Ольга вирахувала закономірність, за якою це відбувається. Ці мутації – і є причина розвитку раку та інших важких хвороб, що має генетичну природу.

Тому відкриття 28-річної українки стали справжньою сенсацією: адже з їх допомогою можна перемогти не тільки рак, але і інші хвороби, пов’язані з мутаціями. Прогриміла новина про відкриття Броварець і в Україні, але своєї слави дівчина соромиться

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *