15 хв тому!”Пут1на нічим не спинити!Тільки війна, яка вже почалася, м0же зупинити в1йну…”- Даля Грибаускайте

Колишня президентка Литви Даля Грибаускайте вважає, що санкції, якими б вони були, Путіна не спинити. Вони є потрібними, проте війну, яку почав президент РФ в Україні, може зупинити лише війна.«Тільки війна, яка вже почалася, може зупинити війну.

Не треба прикидатися й намагатися заспокоїти свою совість, постачаючи Україні тільки зброю і навіть запізно. Український народ воює за нас, їхні діти захищають нас від путінського божевілля. Повторення мантри про те, що НАТО не може допомогти Україні вже звучить жалюгідно та показує боягузтво Заходу», – наголосила Даля Грибаускайте.Вона відзначила, що в Україні йде європейська війна і ті країни, які просто спостерігають, як Путін знищує державу та її народ, стають його партнером у цій війні.«Якщо не зупинити Путіна в Україні, боротися доведеться все одно, але в наших країнах.

Україна просить реальної допомоги, а ми спостерігаємо на екранах телевізорів, як житлові квартали вибухають і клянемося, що “добре підтримуємо Україну”. Мені соромно чути, коли лідери та посадовці держав НАТО скаржаться, що “не можуть призвести до конфлікту”, а в Сирії, Лівії, Африці, Югославії, Афгані могли. Сьогодні Україна бореться за виживання своєї нації та європейський мир. То будемо і далі спостерігати, як знищують незалежну державу? Слава Україні. Слава її Героям, поки що тільки її героям, бо інших ще не видно на горизонті», – резюмувала Даля Грибаускайте.

Оксана Василишин  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *