Жорсток1сть школярів ш0кувала навіть поліцію! Підлітки завзято зну*щались над хлопчиком з ДЦП!

13-річні підлітки познущалися над хворим хлопцем так, що навіть правоохоронці були шоковані. Подія, що сталася у Санкт-Петербурзі, не вкладається у голові.

Жорстокість школярів вразила навіть бувалих поліцейських.

П’ятикласника, який народився з ДЦП, зграя 13-річних покидьків труїла давно. Півтора тижні тому на 11-річному хлопчику навіть випробували електрошокер. Батько хворої дитини ходив розбиратися до батьків хуліганів, але так нічого і не домігся. Не допомогло навіть те, що обидва батька – заводили і потерпілого – колеги по МВС.

Це тільки розлютило некерованих негідників, передають російські ЗМІ. Вони наздогнали малюка, коли той повертався додому зі школи. У Приморському районі Пітера нелюди заштовхали його в підворіття на Планерній вулиці, облили горючою рідиною і підпалили. Поки всмерть переляканий хлопчик звивався, натовп потішалася над ним.

П’ятикласника врятувало лише те, що це все побачили інші школярі. Одні допомогли йому позбутися палаючого рюкзака, інші відігнали хуліганів. Потім під охороною довели хлопчика додому.

Батьки постраждалої дитини звернулися в поліцію і винуватці були затримані. Правоохоронцям вони сказали, що вчинили «по понятіям» – мовляв, п’ятикласник днями їх оббрехав, а «за базар треба відповідати».

«Цей хлопець, а йому скоро 14 років виповниться, в минулому році дружив з моїм сином. Як кажуть, водилися разом. Потім почали лаятися. Я розмовляв з його батьком, ми вирішили, що краще б їм не спілкуватися. Звичайна історія. Але з вересня цього року все почалося зовсім ненормально. Спочатку цей шокер, потім йому обличчя вимазали фарбою», – розповів батько постраждалої дитини.

У мережі обурилися такою небаченою жорстокістю.

“Виродки єдропутінского електорату”, “Ці дебіли демократії і не бачили, вони народилися при Путіну і виросли при ньому. Справжні путірасти”, “Повітря агресією насичене, по ЦТ, кругом вбивства, а моральний рівень з учителями, що крадуть голоси, на нулі. повна деградація”, – коментують подію росіяни.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *