«Я з Дoнeцькa, хoть знaєш хтo мiй бaтя?» У цeнтрi Києва мaлoлiтки пoгрoжyвaли пeрeхoжим нoжeм і «дати в бoрoдy»

У самому центрі Києва біля станції метро «Печерська» група підлітків поводилася вкрай неадекватно по відношенню до перехожих. Як з’ясували журналісти  «Фр аз и» , підлітки лаялися матом, погрожували «дати в бороду» і погрожували ножем.

Киянка Ірина Козак на своїй сторінці в Facebook  виклала  підтверджує відео і фото. Вона повідомила, що біля метро «Печерська» стояла група дітей років 10-13, курила і щось активно обговорювала. На зроблене зауваження (з приводу куріння), вони почали огризатися і говорити, що батьки знають.

Через кілька хвилин «дітлахи» почали погрожувати і вимагати гроші у іншого підлітка. Коли люди знову до них підійшли з зауваженнями, підлітки почали погрожувати вже їм, обіцяючи порізати.

При цьому вони лякали людей татом, а також говорили, що вони з Донецька. (На відео присутня ненормативна лексика) Як повідомляла « Фраза », в січні минулого року в центрі Києва в районі ТРЦ «Гулівер» натовп підлітків  здійснює напади  на перехожих

У мережу потрапили подробиці про київську  зграї малолітніх «беззаконня» , які нещодавно побили чоловіка біля ТРЦ «Гулівер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *