Юні виродки познущались над жінкою з інвалідністю заради “Слави” в мережі ФОТО

Чотири підлітка з Суффолка облили водою і закидали борошном і яйцями жінку з обмеженими можливостями, після чого виклали в Мережу фотографію з нею. Школярі явно хотіли привернути увагу, і це вдалося – тепер вони знаходяться під вартою.

Підлітки віком від 15 до 17 років познущалися над жінкою з інвалідністю, яка відпочивала на лавці в парку Суффолка. Це ситуація могла б залишитися непоміченою, якби не популярний блогер Робін Армстронг, який опублікував зроблене школярами фото на своїй сторінці у соцмережі.

Пост Армстронга викликав бурхливий відгук у користувачів і зібрав 54 тисячі репоста. Після цього пошуками підлітків зайнялася поліція, і незабаром всі вони були заарештовані. З’ясувалося, що місцеві школярі часто збиралися в парку і тероризували місцевих жителів.

“Я уникаю парку вечорами, тому що вони збираються там о 17:00, вживають наркотики і п’ють алкоголь”, – розповіла місцева жителька.

Жертва підлітків, яка вважала за краще не називати свого імені, збирається поговорити з поліцейськими. Вона зізналася журналістам, що боїться помсти школярів і не хоче псувати відносини між жителями свого району. А значить, в кінцевому підсумку підлітки можуть уникнути покарання.


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *