” Біль, ш0к … немає слів. Боже зупини в1йну будь ласка..”: сьогодні герой із Дніпропетровщини п0жертвував собою заради України

” Біль, ш0к … немає слів. Боже зупини в1йну будь ласка..”: сьогодні герой із Дніпропетровщини п0жертвував собою заради України

Артем Журавльов із Дніпропетровщини віддав життя за Україну.

"Ти найкращий син": герой із Дніпропетровщини пожертвував собою заради України

Як пише Politeka.net, Артем Журавльов – український захисник із Дніпропетровщини, який загинув у боях за Україну. Про це повідомила подруга героя Ольга Канжова у своєму Інстаграмі.

“Артем Журавльов. У мене найкращі спогади дитинства з тобою. Мій Перевал. Моя 5 школа. Наша Інтернаціональна. Від пісочниці до Танчиків, Квадрату до човна та найсмачнішої Тарані! Артем! Тема. Ти завжди тільки посміхався! Ти найкращий син друзів моєї родини “Я не вірю. У всі дні болю і втрат у нашій родині ти був поруч. Діяльний і сміливий. Ми ховали разом мого тата, бабусю. Я не вірю! Твоя доля повинна бути іншою! Кожного нашого Героя – повинна бути іншою! З дітьми і сивим волоссям у старості на Рибалці! Тримайся сім’я. Кінчайся Проклята Чорна Війна! Досить забирати найкращих чоловіків світу!”, – написала подруга загиблого.

Українці приєдналися до співчуття у коментарях:

“Ми також дружили в дитинстві, його посмішка була такою щирою …. Біль, шок … немає слів. Боже зупини війну будь ласка”;

“Царство небесне. Щире співчуття рідним”;

“Царство небесне нашому Герою, а батькам співчуття”;

“Росли в мене на очах ці хлопці, навчалися разом з моїм племінником… Найпозитивніша і справедливіша людина у світі! Світла тобі пам’ять! Біль розриває серце”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *