Бумеранг існує!По всіх містах Росії! Це Катастр0фа – масштабні вибухи: рахунок на сотні. На ранок – світ в дикому ш0ці!

По всіх містах Росії! Це Катастрофа – масштабні вибухи: рахунок на сотні. На ранок – світ в дикому шоці!

На території країни-агресорки Росії постійно стаються якісь вибухи. Зокрема, події у Брянській області, які сталися наприкінці минулого робочого тижня, певно, викликали у російського диктатора Володимира Путіна подив і, можливо, навіть страх. Проте “бавовна” на території РФ буде продовжувати еволюціонувати.  
 
Про це ТСН розповів блогер, військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. 

“Це пов’язано з багатьма факторами. Треба розуміти, що окрім деяких досить специфічних факторів, є і досить реалістичні. А саме – деградація не тільки їхньої техніки безпеки на підприємствах, а ще й деградація технологічних та технічних процесів. Окрім всього іншого, не тільки деградація технологічних та технічних процесів виробництва, а й, найголовніше, – безпосередній колапс техногенного порядку”, – пояснив експерт. 

Він також зауважив, що в цей час майже кожне підприємство, вся інфраструктура та комунікації Росії перебувають у стані техногенного колапсу, коли всі ці системи не обслуговуються належним чином, регулярні ремонтні роботи не проводяться або ж проводяться з корупційною складовою, яка має свій вплив. 

https://youtube.com/watch?v=ouFyuBKQtds%3Ffeature%3Doembed

“Отже, так чи інакше ці інциденти мають досить природній характер. Після того, як проти Росії почали вводити санкції у 2014 році, ця ситуація поступово погіршувалася. Найбільш яскраво ми могли це спостерігати в їхній газовій інфраструктурі. Ще до 2022 року постійно там щось вибухало. Це було ефектом техногенного колапсу, коли техніка безпеки, загальний стан усіх комунікацій, систем інфраструктури погіршувались та деградували. 2022 рік виключно каталізував цей процес. Досить скоро це буде стосуватися майже кожного підприємства”, – підкреслив військово-політичний оглядач. 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *