“Путинський застій”: росія ж0рстко п0платиться за війну проти України

с

Війна, яку розв’язав Путін, жахлива не лише для України, а й для Росії.

Про це заявив відомий політолог, вчений-політичний географ Дмитро Орєшкін.

На думку Орєшкіна, ситуація на полі бою зайшла в глухий кут, оскільки ні Україна, ні росія просунутися не можуть.

техніка рф, окупанти, фронт, поле бою

«У Путіна явно бракує ресурсів. Щодо України, ми не знаємо, бо ми не знаємо, що там готується. Хоча українські військові начальники натякають, що так, готується весняний наступ. Але ми ж не знаємо, якою мірою це інформаційна атака, а якою мірою справді так і є», – зазначив Орешкін в ефірі Politeka Online .

За словами експерта, путін занурив росію в застій набагато гірший, ніж був за Брежнєва.

«Так, він також супроводжувався війною в Афганістані, але вона все-таки для Росії була менш кривавою. Вона була жахливою для Афганістану, звісно. І ця війна, яку Путін почав жахлива, насамперед, для України, але вона жахлива і для Росії значно більшою мірою, ніж афганська війна. Тож путінський застій катастрофічний», – наголосив Орєшкін.

мобіки, мобілізація, росіяни, чмобіки

Коментуючи переговори, які можуть відбутися між лідером Китаю та президентом України Володимиром Зеленським, Орєшкін порекомендував не спокушатися.

«Розмова з важкоатлетом, який відіграє світову роль, з Китаєм, кінцева цікава. Раптом він щось цікаве запропонує Зеленському. Цього ж не можна виключати. Але я просто не спокушався б», – порадив Орєшкін.

Також політолог висловив припущення, що навряд чи китайський лідер зможе запропонувати Володимиру Зеленському щось таке, від чого не можна буде відмовитися.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *