Коли правда вспливе, буде скандал на всю країну: У навчальному центрі “Десна” загинули одразу 4 військових

У 169 навчальному центрі “Десна” повідомили про загибель військовослужбовців на території військової частини. Станом на вечір 19 березня деталі інциденту з’ясовують.

У суботу, 18 березня, у навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого сталася надзвичайна подія, внаслідок якої загинуло 4 військовослужбовці. Однак поки невідомо, про що саме йдеться.

Хто проводить розслідування

Зауважимо, що деталі цього інциденту уже з’ясовують співробітники Державного бюро розслідувань.

Причини та обставини з’ясовуються. Проводиться службове розслідування органами ДБР. Від імені командування та особового складу висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким наших загиблих побратимів,
– йдеться в повідомленні пресслужби навчального закладу.

Згадаємо до цієї теми, що у травня 2022 року російські окупанти обстріляли ракетами казарми навчального центру. Розбір завалів тривав декілька днів – під руїнами знайшли тіла 87 загиблих.

Що відомо про 169-ий навчальний центр “Десна”

Це військова частина Збройних Сил України. Як відомо, вона спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ та підпорядковується безпосередньо командуванню Сухопутних військ. Розташовується “Десна” в селищі міського типу Десна Чернігівської області.
Назвали центр підготовки на честь князя Русі Ярослава Мудрого, що правив на початку XI століття та увійшов в історію як дуже мудрий лідер.
Джерело: Вікіпедія

Створення центрів підготовки до спротиву

  • У час широкомасштабної війни не тільки підготовка військових до бойових дій є надзвичайно важливою, а й – цивільних людей до самооборони.
  • Не так давно в на Закарпатті відкрили перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву. У ньому можна навчитися володіти зброєю та опанувати інші навички.
  • Відомо, що в Центрі викладатиме команда досвідчених інструкторів, які забезпечать виконання поставлених завдань. Про це розповів голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *