Давайте зробимо їх відомими! У мережі розкрили осіб, які вчинили наругу над 14-ти річною школяркою на Закарпатті

Рішення судді Воловецького суду Оксани Софілканич про накладення умовного вироку на трьох учасників групового зґва***вання 14-річної школярки викликало обурення та гнів серед української громадськості. Це не лише неправомірне рішення, а й сигнал, що справедливість та закон у нашій країні порушуються.

Історія ґва***вання школярки вже викликала широку громадську реакцію в Україні, але рішення судді Оксани Софілканич щодо умовного вироку учасникам злочину ще більше збурило громадську думку. Замість того, щоб накласти на злочинців сувору покарання, суддя надала їм умовний вирок, що означає, що вони можуть уникнути покарання, якщо не порушуватимуть закон протягом певного періоду часу.

Причина такого рішення, як зазначила суддя, полягає в тому, що насильство не було супроводжене проникненням. Проте це не робить злочин менш серйозним та менш жахл*вим. І тим паче, коли мова йде про групове зґва***вання, що залишить психологічні наслідки на ж*ртву назавжди. Крім того, таке рішення може стимулювати подібні злочини, оскільки злочинці будуть відчувати непокараність та безкарність.

Зокрема, українці обурюються зухвалістю судді Оксани Софілканич, яка мала захищати закон та справедливість, але вирішила піти на компроміс зі злочинцями. Багато людей вимагають перегляду справи.

У свою чергу директор Верхньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.Софії Малильо Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Марія Чекета (на фото нижче)

Директор Верхньоворітської школи, яка організувала позитивні відгуки для ґвал***ників, досі керує навчальним закладом разом з іншими педагогами школи дала позитивні характеристики підліткам, які вчинили групове зґва***вання і продовжують ходити у один клас зі своєю жертвою.

Мати двох ґвал***ників на прізвище Гафинець, яка працює у службі у справах дітей Нижньоворітської громади, до якої входить і село Верхні Ворота, організувала всім трьом насильникам позитивні характеристики, які стали вирішальним аргументом для судді.

Та найбільш лицемірним став той факт, що ця ж служба ніби то захищала зґ***товану дівчинку у суді.

Здочинцв, про яких написала Альона Заворотня:

Обласна прокуратура Закарпатської області спочатку повідомила, що не буде оскаржувати цей ганебний вирок суду, а зараз уже “думає над такою можливістю”.

Справою зацікавилися чимало відомих зірок, військових та правозахисників. Вони готують апеляцію і домагатимуться справедливого покарання для злочинців.

поділись з друзями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *