Коли його привезли до лікарні плакали всі! У Дніпрі лікарі витягнули з того світу військового із важкими пораненнями (ФОТО)

У Дніпрі, в лікарні імені Мечникова, відбувається дивовижна подія, яка показує наскільки важливо і значуще є життя кожного військовослужбовця на передовій. Хірурги лікарні борються за життя Олександра, який отримав тяжкі поранення на фронті. Завдяки зусиллям лікарів, він має шанс на одужання.

За словами лікарів, коли Олександра привезли в лікарню, його стан був критичний і він був без ознак життя. Однак, завдяки висококваліфікованим хірургам лікарні, вдалося повернути його до життя. Медики боролися з його тяжкими пораненнями і змогли врятувати життя цього героя.

Олександр – військовослужбовець з Вінниччини, який брав участь в бойових діях на сході України. Він був важко поранений у бою, де захищав свою Батьківщину.

— Поранення, яке одержав на “нулі” могло закінчитися трагічно. Відламки на частини розірвали не тільки тіло, а й душу. Олександр не міг пригадати своє ім’я. В голові стояв гул снаряда, який і зараз прорізає вуха. Руку рознесло на шматочки, — зазначає Риженко.

Кращі травматологи Мечникова збирають фрагменти кісток та м’язів, з’єднуючи апаратами та швами.

— Уламки пробили око, пошкодили череп та шию. Олександр вже не терпить біль, — йдеться у повідомленні.

В реанімації розповідає про батьків-пенсіонерів, які чекають на його повернення.

— Бажання одужати, закохатися, завести сім’ю, жити, як і раніше на Вінниччині, не відчувати болю, який принесла війна. А зараз іде важлива підготовка до чергової операції, переливається втрачена кров, розмова з психологами — і все це для найшвидшого одужання героя, — розповідає керівник лікарні імені Мечникова.

поділись з друзями….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *